Byrå stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, i Johan Hindrich Remmers d.ä.:s krets, fanerad och med intarsia, skiva i kolmårdsmarmor, höjd 80, 116x55 cm, nyckel finns

Fanérskador

141119

2012-07-13