Saltkar silver Samuel Lyberg

Saltkar silver Samuel Lyberg
Saltkar silver Samuel Lyberg
Saltkar silver Samuel Lyberg
Saltkar silver Samuel Lyberg
Saltkar silver Samuel Lyberg
Saltkar silver Samuel Lyberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, empire, stämplade Samuel Lyberg Borås 1813, (verksam 1778-1834), invändigt förgyllda, höjd 8, längd 11 cm

141122

2012-07-13