Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
HARILA Kjell (född 1959) Ronnie Peterson - Monaco GP, signerad Kjell Harila, XIX / L, litografi, 52x70 cm
141133
2012-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här