Fåtöljer i Art Deco

Fåtöljer i Art Deco
Fåtöljer i Art Deco
Fåtöljer i Art Deco
Fåtöljer i Art Deco

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, Art Deco, mahogny, vit klädsel
Inköpta på antikhandel i Paris

Enstaka fläckar, repor i trät

141135

2012-07-13