Jan Naliwajko litografier
Vollendet
2012-07-16
141137
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): (2) Flicka med gyllene hår samt Familj, signerade och daterade 1993, numrerade, färglitografier, 62x44 resp 42x79 cm