Björn Trägårdh blandteknik

Björn Trägårdh blandteknik
Björn Trägårdh blandteknik
Björn Trägårdh blandteknik
Björn Trägårdh blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄGÅRDH, Björn (1908-1998): Betande kor, signerad och daterad 1946, blandteknik, 49x64 cm

141141

2012-07-13