Mosse Stoopendal oljemålning

Mosse Stoopendal oljemålning
Mosse Stoopendal oljemålning
Mosse Stoopendal oljemålning
Mosse Stoopendal oljemålning
Mosse Stoopendal oljemålning
Mosse Stoopendal oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Vår i andmarkerna,
signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1945, olja på duk, 85,5x125,5 cm

141143

2012-07-16