Väggpendyl, stockholmsarbete i empire

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, stockholmsarbete i empire, signerad JF Cedergren, Stockholm (Johan Fredrik C., 1774-1839), förgylld, halvslag, höjd 92 cm

dekorskador, mindre dekorer saknas

141155

2012-07-13