Ljusstakar empirestil
Vollendet
2012-08-22
141170
| Höchstes Gebot | 16 500 SEK |
| Schätzwert | 18 000 SEK |
LJUSTAKAR, 1 par, förgyllda, empirestil, 1800-tal, höjd 30 cm