Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LJUSTAKAR, 1 par, förgyllda, empirestil, 1800-tal, höjd 30 cm

141170

2012-08-22