Bordslampa senempire

Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-tal, senempire, patinerad och förgylld brons 69 cm

141175

2012-08-23