Ljusstakar
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, trä och förgylld mässing, höjd 34 cm
Kuntoraportti
141178
Päivämäärä:
2012-08-23