Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, trä och förgylld mässing, höjd 34 cm

Kuntoraportti

141178

Päivämäärä:

2012-08-23