Notskåp 1800-tal

Notskåp 1800-tal
Notskåp 1800-tal
Notskåp 1800-tal
Notskåp 1800-tal
Notskåp 1800-tal
Notskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NOTSKÅP, 1800-tal, på hjul, valnöt och rotfaner, intarsia, höjd 95, 37x54 cm, nyckel finns

Ytskador

141201

2012-07-16