Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NOTSKÅP, 1800-tal, på hjul, valnöt och rotfaner, intarsia, höjd 95, 37x54 cm, nyckel finns
Ytskador
141201
2012-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här