Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLSON, Bengt (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, olja på duk, 46x55,5 cm
141213
2012-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här