Bengt Olson olja

Bengt Olson olja
Bengt Olson olja
Bengt Olson olja
Bengt Olson olja

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLSON, Bengt (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, olja på duk, 46x55,5 cm

141213

2012-07-16