Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HALVMODELL, 1900-talets senare del, amerikanska segelyachten "Stormy Weather", byggd 1934, skala 1:15, mahogny, längd 100 cm, monterad på mahognyplatta
Zustandsbeschreibung
Obetydliga repor
141224
2012-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner