Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HALVMODELL, 1900-talets senare del, amerikanska segelyachten "Stormy Weather", byggd 1934, skala 1:15, mahogny, längd 100 cm, monterad på mahognyplatta

Zustandsbeschreibung

Obetydliga repor

141224

2012-09-30