Göran Brunius oljemålning

Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRUNIUS, Göran (född 1911-2006): Kustmotiv, monogramsignerad GB, olja på duk, 51x61 cm

Krackelyrer

141253

2012-07-16