Ulrica Hydman-Vallien färgcarborundum
2012-07-17
141256
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 40/100, färgcarborundum, 73x65 cm, oramad