Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad
Zustandsbeschreibung
141262
2012-07-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner