Ulrike Laar oljemålning

Ulrike Laar oljemålning
Ulrike Laar oljemålning
Ulrike Laar oljemålning
Ulrike Laar oljemålning
Ulrike Laar oljemålning
Ulrike Laar oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LAAR, Ulrike (1824-1881): Motiv från Capri, signerad och daterad U. Laar 1881(?), olja på duk, 37x43,5 cm

Färgbortfall

141266

2012-07-16