Ulrike Laar oljemålning
2012-07-16
141266
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LAAR, Ulrike (1824-1881): Motiv från Capri, signerad och daterad U. Laar 1881(?), olja på duk, 37x43,5 cm
Färgbortfall