Timo Solin brons
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SOLIN, Timo (född 1947): "Tre", signerade och numrerade Timo Solin 100/100, polerad och grönpatinerad brons, höjd 35 resp 31, i en plexiglasbox, skulpturerna är gjutna hos Magisa S.A I Madrid 2005-2006
141270
2012-07-16