Timo Solin brons

Timo Solin brons
Timo Solin brons
Timo Solin brons
Timo Solin brons

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SOLIN, Timo (född 1947): "Tre", signerade och numrerade Timo Solin 100/100, polerad och grönpatinerad brons, höjd 35 resp 31, i en plexiglasbox, skulpturerna är gjutna hos Magisa S.A I Madrid 2005-2006

141270

2012-07-16