Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SMOLAREK, Apolinary (1942-94): Figurkomposition, signerad Apolinary, olja på duk, 135x155 cm
141272
2012-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här