Apolinary Smolarek olja

Apolinary Smolarek olja
Apolinary Smolarek olja
Apolinary Smolarek olja
Apolinary Smolarek olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SMOLAREK, Apolinary (1942-94): Figurkomposition, signerad Apolinary, olja på duk, 135x155 cm

141272

2012-07-16