Gunnar Zetterström oljemålning
2012-07-17
141284
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, 45x54 cm