Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
800 SEK
DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Sommarblommor i fönster", signerad och daterad Karl Dahlqvist 1955, olja på pannå, 53x44 cm
141286
2012-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här