Karl Dahlqvist oljemålning

Karl Dahlqvist oljemålning
Karl Dahlqvist oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

800 SEK

DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Sommarblommor i fönster", signerad och daterad Karl Dahlqvist 1955, olja på pannå, 53x44 cm

141286

2012-07-17