Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): "Motiv från Westerås hamn", signerad och daterad P.W Cedergren 1889, olja på pannå, 20x24,5 cm
141293
2012-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här