Per Wilhelm Cedergren oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): "Motiv från Westerås hamn", signerad och daterad P.W Cedergren 1889, olja på pannå, 20x24,5 cm

141293

2012-07-17