Nicolaes Berchem oljemålning

Nicolaes Berchem oljemålning
Nicolaes Berchem oljemålning
Nicolaes Berchem oljemålning
Nicolaes Berchem oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERCHEM, Nicolaes: Pastoralt landskap, hans art, 1700-tal, olja på pannå, 30,5x38 cm

141326

2012-07-17