Tino Stefanoni serigrafi

Tino Stefanoni serigrafi
Tino Stefanoni serigrafi
Tino Stefanoni serigrafi
Tino Stefanoni serigrafi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEFANONI, Tino (Italien född 1937): Senza titolo,
signerad och numrerad 47/150, färgserigrafi, 36x36 cm

141327

2012-07-17