Anders Holm olja

Anders Holm olja
Anders Holm olja
Anders Holm olja
Anders Holm olja
Anders Holm olja
Anders Holm olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HOLM, Anders (1751-1824): Strandlandskap med figurer,
signerad och daterad A. Holm 1804, olja på pannå, 36x54 cm

Smärre ramskada

141349

2012-07-18