Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HOLM, Anders (1751-1824): Strandlandskap med figurer,
signerad och daterad A. Holm 1804, olja på pannå, 36x54 cm
Smärre ramskada
141349
2012-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här