Manuel Rodriguez de Guzman oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MANUEL RODRIGUEZ DE GUZMAN (Spanien 1818-1867): Kortspelande barn,
signerad Rodriguez de Guzman, olja på pannå, 23x20 cm

141357

2012-07-18