Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, förgylld och bemålad dekor, faseterat glas, höjd 76x32 cm

Renoverad och kompletterad

141370

2012-07-18