Soffbord 1800-tal

Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1800-talets slut, bordsskiva med skuren dekor med frimurarkors, höjd 60,5, 118x65 cm

141381

2012-07-18