Max Knutsen litografi

Max Knutsen litografi
Max Knutsen litografi
Max Knutsen litografi
Max Knutsen litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Prinsessan Madeleine, Drottning Silvia, signerade Max Knutsen 64/225, 50/230, litografier, bladmått, 32x46 resp 46x32 cm

141397

2012-07-18