Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Prinsessan Madeleine, Drottning Silvia, signerade Max Knutsen 64/225, 50/230, litografier, bladmått, 32x46 resp 46x32 cm
141397
2012-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här