Natasha Andersson akryl/ collage på pannå

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 13, signerad och daterad -07, akryl/ collage på pannå, 31x31 cm

141426

2012-07-23