Natasha Andersson akryl

Natasha Andersson akryl
Natasha Andersson akryl

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 19, signerad och daterad 2012, akryl på pannå, 26x26 cm