Natasha Andersson akryl

Natasha Andersson akryl
Natasha Andersson akryl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Natasha (samtida): Ko nr 49, signerad och daterad 09, akryl på pannå, 31x31 cm

141492

2012-07-23