Terrin tenn

Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

TERRIN, tenn, 1800-tal, höjd 28, diameter 27 cm

Bucklor, sned lockknopp, fot skadad

141515

2012-07-19