Taburetter Karl Johan-stil

Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, Karl Johan-stil, mahogny

En taburett med lagning, smärre ytskador

141560

2012-07-20