Sixten Holmgren oljemålning

Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLMGREN, Sixten (1900-tal): "Skarven i morgonsol, Härjedalen", signerad Sixten Holmgren, olja på duk, 40x50 cm

141569

2012-07-20