Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 59x72 cm

141574

2012-07-24