Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
FRANSSON, Bengt (född 1935): Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 59x72 cm
141574
2012-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här