Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad Peter Dahl, färglitografi, 303/375, bladmått 55x39 cm

141576

2012-07-20