Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-81): "Intrépidité", signerad och numrerad Baertling 198/300, 1949-68, färgserigrafi, 18,5x24 cm

141614

2012-07-24