Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): (2) Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått vardera 45x54 cm, oramade
141634
2012-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här