Philip von Schantz litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): (2) Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått vardera 45x54 cm, oramade

141634

2012-07-24