Max Knutsen litografier

Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier
Max Knutsen litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Kronprinsessan Victoria och prinsessan Madeleine, signerade Max Knutsen 59/230 samt 56/230, litografier, en delvis kolorerad, bladmått 32x46 cm vardera

141658

2012-07-24