Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Kronprinsessan Victoria och prinsessan Madeleine, signerade Max Knutsen 59/230 samt 56/230, litografier, en delvis kolorerad, bladmått 32x46 cm vardera
141658
2012-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här