Emma Hartman färglitografi

Emma Hartman färglitografi
Emma Hartman färglitografi
Emma Hartman färglitografi
Emma Hartman färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HARTMAN, Emma (samtida): "Backroom", signerad och daterad Emma Hartman 06, 40/95, färglitografi, 45x51 cm

Kuntoraportti

141661

Päivämäärä:

2012-07-25