Emma Hartman färglitografi
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HARTMAN, Emma (samtida): "Backroom", signerad och daterad Emma Hartman 06, 40/95, färglitografi, 45x51 cm
Kuntoraportti
141661
Päivämäärä:
2012-07-25