Alain Soucasse färgcarborundum

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOUCASSE, Alain (samtida): Komposition, signerad och daterad 95, färgcarborundum, 23/50, 57x44 cm

141663

2012-07-25