E. Talén oljemålning

E. Talén oljemålning
E. Talén oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNING, "Eyvor Lönnberg", sannorikt E. Talén, 1800-tal, olja på duk, 13,5x14,5 cm

Fläckar, sprickor i ramen

141685

2012-07-25