Fat Johan Ringeltaube

Fat Johan Ringeltaube
Fat Johan Ringeltaube
Fat Johan Ringeltaube
Fat Johan Ringeltaube

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, stämplat Johan Ringeltaube (Linköping 1740-1760), diameter 44 cm

Mindre lagning, smärre bristningar

141686

2012-07-25