Marcel Strüwer färglitografi

Marcel Strüwer färglitografi
Marcel Strüwer färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÜWER, Marcel (född 1969): "Reservoir dogs", signerad och numrerad Marcel 335/350, färglitografi, 68x48 cm

141692

2012-07-25