Kjell Andersson oljemålning

Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERSON, Kjell, född 1937: Komposition, signerad Kjell Andersson 1979, olja på duk, 108x81 cm

141700

2012-07-25