Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERSON, Kjell, född 1937: Komposition, signerad Kjell Andersson 1979, olja på duk, 108x81 cm
141700
2012-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här