Kjell Anderson färglitografi

Kjell Anderson färglitografi
Kjell Anderson färglitografi
Kjell Anderson färglitografi
Kjell Anderson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSON, Kjell, född 1937: Komposition, signerad och daterad Kjell Andersson 1981, 5/130, färglitografi, 76x56 cm

141701

2012-07-25